top of page
mossfruit-banner-anecoop-1920x350.jpg

Anecoop

Naším hlavním partnerem je společnost Anecoop, přední španělský dovozce čerstvého ovoce a zeleniny pro evropský trh. Anecoop je zároveň také druhou nejproduktivnější společností v distribuci čerstvého citrusového ovoce na světě. Prémiovou značkou společnosti Anecoop a naším hlavním obchodním artiklem je BOUQUET.

logo-anecoop-png-200.png

Melouny, pomeranče, rajčata, citrony, lilky, papriky nebo kaki Persimon. Pod značkou Bouquet lze nalézt více než 30 druhů ovoce a zeleniny. Heslo “Bouquet - pěstujeme budoucnost” neznamená jen přinášet produkty té nejvyšší kvality, ale také podporovat zdravé stravování dětí, respekt k životnímu prostředí a odpovědné využívání přírodních zdrojů.

mossfruit-banner-anecoop-1920-3.jpg
mossfruit-banner-anecoop-640x400-2.jpg

Produkty Bouquet splňují nejpřísnější normy dodržované v průběhu celého procesu výroby. Od pěstování a sklizně, přes manipulaci, dopravu, skladování a distribuci. Značka Bouquet zaručuje, že produkty byly vypěstovány způsobem šetrným k životnímu prostředí, podle mezinárodních norem HACCP a v souladu s principy udržitelného rozvoje.

Spotřebitelům značka Bouquet nabízí jistotu nákupu kvalitního, zdravého a vyzrálého produktu, sklizeného ve správném stádiu zralosti a skladovaného v podmínkách zaručujících jeho čerstvost.

mossfruit-banner-anecoop-640x400-1.jpg
mossfruit-banner-anecoop-1920-2.jpg
mossfruit-banner-anecoop-melouny.jpg

Bezpeckové melouny Bouquet

Již dvacet let uvádí firma Anecoop na trh své bezpeckové vodní melouny Bouquet. Během těchto let byly postupně na trh uvedeny melouny červené, žluté, mini a černé. Melouny jsou pěstovány na prosluněných plantážích ve Valencii a jsou ručně sklízeny.

Kaki Persimon

Persimon Bouquet je speciálním druhem kaki, které má jasně oranžovou barvu, pevnou konzistenci a sklízí se ručně ze stromů ve španělské Valencii - jediném místě na světě, kde se toto ovoce pěstuje. Kaki Persimon Bouquet je velmi chutné ovoce, jehož chuť se nejvíc podobá kombinaci broskve a melouny s lehkou vůní vanilky. Všechny plody se sklízejí ručně během října až listopadu.

mossfruit-banner-anecoop-kaki.jpg
bottom of page